star wars rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

star wars rpg

the player is the first
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jedi Akadémia

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 11:04 pm

Jedi Akadémia Image-09F5_4F475DC4

Jedi Akadémia

A Dantooin-on ezen a békés bolygón, mindentől távol, hol nem fenyeget veszély, titokban képzik az ifjú erőérzékeny gyermekeket jedivé. a jedi tanács itt ülésezik, s figyelemmel tarja a fejlődés menetét, ügyel a rendre. A kívülállók számára ez egy zárt és titokzatos hely. A jedik viszont innen indulnak küldetésük helyére. Ide térnek vissza, ez az otthonuk. S bölcs tanácsra itt bármikor számíthatnak. Tökéles hely a meditációra, a természet alig egy kéznyújtásnyira van. Az épület rendjét figyelmes és segítőkész droidok tarják fenn.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - Kiképzőterem   Jedi Akadémia Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2012 12:33 am

A gyakorlat hamarosan kezdődik, így az arcomba húzom a sisakot. Ezzel teljes sötétség borult az arcomra. A különleges kialakítású sisak miatt nem láttam felfelé, illetve a térlátásomat is semmissé tette. Csupán lefelé láttam, de oda se sokáig, mert lehunytam a szememet. Sokkal könnyebb így koncentrálni. A figyelmem nem kalandozik el a földön levő árnyjátékra, meglehetek a magam kis világában. Igyekeztem ráhangolódni az Erőre, de nem ment tökéletesen. De ki is várná el? Egy gyerektől már az is nagy előrehaladás, ha meg tud ülni nyugodtan a fenekén, nem hogy tökéletesen legyen képes használni egy ilyen megfoghatatlan valamit. Persze ez nem jelentette azt, hogy nem igyekeztem. De a jelenlegi szintemen valahogy az Erővel való csatornám nem lenne elég közvetlen. Éreztem magamban... és mégis távolinak tűnt.

De Zhar mester szerint egy tanonctól ez a maximum, amit el lehet várni. Lassan leakasztottam az övemről a gyakorló fénykardot, majd aktiváltam a kék pengét. Hallottam, hogy a teremben sokan ugyanígy tesznek a társaim közül. Magam elé emeltem a kardot, majd vártam, hogy a csoport újabb, gyakorlással teli napja kezdetét vegye ezen a szép Dantooine-i reggelen.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 8:01 am

Zhar mester nyugodt és békés járásban sétálgatott az apró jedi palánták előtt és mély búgó hangon beszélt. Egyik kezét háta mögé tette, másikkal lágyan gesztikulált, mintha egy folyó áramlását mutatta volna, s aki így hiszi nem is téved olyan nagyot.
-Ne oly feszesen.- intette lágyan az egyik ifjút ahogy elment mellette. Széles, erős kezét, amely eddig csak úgy áramlott a levegőben, a fiú vállára tette.
- Arew... neked is szól.- hallottad a mély búgást, ám már rég nem láttad. Percekkel később tompán hallod a lépéseit.
-Csak lazán, hagyjátok, hogy ez Erő áthasson benneteket, hagyjátok átfolyni. Ne görcsösen. Nincs erőlködés. Mint egy könnyed lélegzetet be, majd ki...-mondta majd halk zümmögéseket és sziszegéseket lehetett hallani. A kis gyakorló doridok a levegőbe röppentek, majd egyenlőre csak pozicionálni kezdtek.
-Türelem ifjak...várjatok, ha túl korán mozdultok, a támadás bemegy. -intette őket. A mester hangja, mint egyfajta speciális szer, olyan, hogy segít ellazulni. A mester jelenléte biztonságérzetet ragyog ki magából, s békés beszéde, lassú mozgás is szinte elaltatja a tudatot. S pontosan ilyen képességekre van szüksége annak, aki ifjú tanoncokat óhajt eredményesen tanítani.
-Most készüljetek... ééés védekezz!- adta ki a parancsot a mester és ekkor mindkét kezét hátratette. A kis gömbök ekkor támadásba kezdtek és elkezdték ostromolni az ellenfelüket, azaz egy egy tanoncot. Igaz csak igen alacsonyra lett állítva a gép energiaszintje, de attól még igen is nagyon kellemetlen tudott lenni, ahol betalált. Arew gömbje felülről kezdett el lassú ütemben egy egy lövéssel beszurkálódni. A mester személye, sőt a többiek személye is megszűnt létezni számára. Csak Ő és a kis "gonosz" gömb maradt és az Ő párharcuk.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 10:12 am

Kicsit lazítottam a fénykard fogásán. Észre se vettem, de eléggé görcsösen fogtam. Hálával gondoltam Zhar mesterre, amiért figyelmeztetett engem. De ennek meg az lett az ára, hogy kiestem a koncentrációból... áááárgh, kezdhetem előröl. Leengedtem magam mellé a fénykardot tartó kezemet. Egy pillanatra kinyitottam a szememet, de utána csuktam is le. Mélyen beszívtam a levegőt, mély hasi légzést alkalmazva. Egy pillanatra a hasam egy pontjába képzeltem a beáramló levegőt, majd kifújtam. Be, ki, be, ki... egy darabig így ment ez addig, míg teljesen le nem nyugodtam újra. Utána újra kinyúltam az Erő felé, lágyan mozgatva a szálakat. Az érzés megmaradt, akárcsak az imént, de valahogy most harmonikusabbnak éreztem a kapcsolatomat az Erővel. Szépen lassan feljebb emeltem a fénykardot, újra.

Mint ha csak erre várt volna a gömb, egyből támadásba is lendült. Ráhangolódtam a feladatra. Gyakorlatilag a krómgömb nem volt más, mint fém és műanyag, semmi több, nem pont élő anyag. De az Erővel érzékelhető, akárcsak az a csökkentett energiaszintű lövedék, amivel meg akarta ajándékozni a buksimat. Magam fölé emeltem a fénykardot, hogy eltántorítsam ettől a lövedéket céljától. De ez csak az első lövés volt... nekem pedig azt tanították, hogy sose álljunk meg az első mozdulatnál, hanem legyünk készek, akárhány jön. Jöjjön tíz, vagy száz, vagy ezer, mindegyikre ugyanúgy készen kell állni, mint a legelsőre. Ezzel pedig megkezdődött kis gyakorlóharcom a gömb alakú gyakorlógépezet ellen.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 2:41 am

A gömb úgy volt programozva, hogy az ellenféltől függően növelje a nehézséget úgy, hogy mindig nehéz maradjon a kivédés a használó számára. A gömb még kettőt különböző szögekből belőtt, ám úgy tűnik a droid megunta, s lejjebb ereszkedett, vállmagasságba és elkezdett körülötte folyamatosan körözni, s a következő a fiú térdét célozta be. Ilyet a gömb még sosem csinált, s ez azért kissé kizökkentette Arewet. Még is szinte érezte ahogy a kezein az Erő átáramlik, s a keze megmozdult. Magától, a mozgást kifejezetten nem Ő irányította. S ha ezzel a jelenséggel először találkozott volna, bizonyosan megijed, hiszen elveszti a teste feletti irányítást, ám a kisfiú, mondhatni már gyakorlott a különös dolgokban, legalább is abban, hogy ne riadjon meg tőlük. A kis droid mindig más szögből, máshová támad. Úgy hogy lehetőleg a kardot minél kacifántosabban kelljen odarántani a lövés elé.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 4:14 am

Úgy tűnik, a kedves mester kicsit vicces kedvében kalibrálhatta be a krómgömböket. Az első két lövés még sima volt, felülről jött. Ám utána éreztem, hogy a potenciális veszélyforrás lassan más síkokra áll be. Ez eléggé meglepett, így a következő lövés talált. A már megszokott, zsibbasztó érzés futott át rajtam pár másodpercig. De a reakció se késett rá, mai kifejlődött bennem az elmúlt években. Számomra ez mindig azt jelezte, hogy koncentráljak jobban. A következő lövedék ennek eredményeként már a gyakorlópengén került szétoszlatásra. Újra visszatértem a koncentrációhoz, ahogy koncentráltam a kisgonoszra. A helyzet viszont változott idővel. Olykor muszáj voltam keringeni magam körül, mert amikor már majdhogynem vízszintesen lőtte rám a lövedékeket, már akadályozta volna a testem a védekezést.

Ám ennyivel nem érte be a gömb, hiába talált el már kettőnél is többször lassan. A lövedékek egyre furcsább szögből érkeztek, mint ha már akrobatikára akarna rákényszeríteni. Ez pedig baj, mert a Schii-cho, az én szintemen legalább is biztosan, nem ilyenekre lett kifejlesztve. De a Jedi nem keres kifogásokat. Továbbra is igyekeztem szembe maradni a gömbbel, koncentrálva a feladatra és védve magamat.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 5:11 am

A gömb továbbra is amolyan lehetetlen szögekben lövöldözött, mikor a mester kellemes bariton hangját meghallod.
- Ne forogj, csak előre nézz Arew...ne törődj a gömbbel...nem fontos honnan lő, hanem hogy hová. Térben mozgasd a pengét... akkor nem kell ilyen sok felesleges mozgást beiktatnod. A legrövidebb utat keresd!- intett neked a mester és közben érzékeled, hogy valaki más is van a teremben. Nem tudod ki, de biztos vagy benne hogy ismered. Ám neked koncentrálni kell, a jövevény pedig nem szólalt meg, így nem tudod beazonosítani. A mester persze könnyen beszél több évtizedes tapasztalatával a háta mögött, ám megvalósítani cseppet sem olyan könnyű. Nagyon kell figyelned, az eddig közepesen nehéz gyakorlat, izzasztóan nehézzé vált számodra. Ki kell kapcsolnod mindent. a hangok elmosódnak
- Üdvözlet mester, hogy...- s Zhar mester hangját elnyomta a helyére tolakodó lágy lüktetés, mely kitöltött.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - Kiképzőterep   Jedi Akadémia Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:01 am

A mester intő szavai össze is zavarnak. Én azt hittem, hogy mindig alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez. Ehhez képest... durr, újabb zsibbasztó érzést éreztem. Ez nem ér, nem reagálhatok úgy az edzőszerszám dolgaira, mint ahogy én szeretnék. Hogy lessz ebből fejlődés? Miután a kardom mellett elsuhant egy újabb nyaláb és eltalált a nagy okfejtés közepette, jobbnak láttam, ha szépen lehiggadok és próbálok koncentrálni a feladatomra. Ami már megint nem egyszerű úgy, hogy ott durrogtat mellettem a többi krómgömb, a többiek csapkodnak a saját fegyvereikkel, a mester meg leáll beszélgetni. Ráadásul egy olyannal, akinek ismerős az aurája, így nagyon is érdekel, hogy ki lehet az... aaaaahj, nem ééééér!

Namegállj csak, te kis nyavajás. Adok én neked. Koncentráltam, majd a kardom már hárította is a következő lövést. De a siker nem tett önelégültté, max elégtételt éreztem. De még sok lövés várt rám... nekem pedig feltett szándékom volt, hogy a legtöbbet kivédjem... kizárva minden külső zajt.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 7:08 am

Az edzés igen fárasztónak bizonyult, lassacskán kezdte teljesen lefárasztani az elmédet. A jedik akarata erős, főleg egy gyerek akarata igen erős, hisz ha nem is akarják, akaratuk erejét a megfelelés kényszere szolgáltatja legtöbbször. Már igen kis kórtól nevelik beléjük a erkölcs szilárd ólomsúlyait. S bár a normális ember ezekre az intelmekre furán tekintene. Patetikus és hideg mondanák a bölcsebbek, ám a gyerekek mások. A gyerekek egyetlen vágya a szeretet. Szeretet nélkül meg kell őrülni. A jedik pedig ezen szempontból igen különlegesek, hisz ragaszkodni tilos, szeretni kötelező, a jóság pedig elvárás... Nehéz ennek eleget tenni. Mit tehet egy nyolcéves ezekkel a málhákkal? Küzd, mint egy fenevad, küzd és koncentrál, figyel és önfegyelmezi magát. Nem kérdez, nem kételkedik, csak cselekszik, feltétlenül hisznek. Erre a gyerekek a legnyitottabbak. Szívükben örök tűz lobog, mert ők azok, akik a legőszintébben követelik azt, hogy szeressék őket, de ha nem szeretik, legalább figyeljenek rájuk. Itt langyos kedvesség öleli őket, nem egy anya lángoló tigris karjai. A jóság fura dolog. Egyszer egy bölcs azt mondta, jónak lenni csupán annyit jelent, mint gyengének lenni a bűnök elkövetésére, s gyengének lenni szeretni. Kényszerűségből van a jóság, annyi, mint nem ölni, ha nem muszáj. Igaz ez a bölcs, egyáltalán nem volt jedi...sőt.
Arew harcolt, nem a gömbbel sokkal inkább önmagával. Szíve felvehette a ritmust. Neki még annyi sem jutott, mint a többi gyermeknek. Őt sár és hamu közül ölelte magához egy jedi, akinek szeretni kötelessége, ragaszkodnia tilos, és a jóságon kívül más képet magáról elképzelni sem képes. Sosem elég forró a kedvesség, ezért küzdeni kell. Arew sem tud semmi mást, csak azt, hogy ez az egyetlen lehetősége, hogy jó legyen, semmi más nem számít. Le kell győznie az ellenséget. Az ellenségnek most gömb arca van az erőben.
De az erő meglódul, hirtelen a fiú mellkasában szorítást érez, hirtelen nagyon fáradt lesz. Lábai elnehezülnek, bőre mintha felgyulladna a forróságtól. Izzadni kezd. Az erő lágy meghatározhatatlan fényei egyből elsötétülnek

Tűz, Vihar, A torkod ég a pernyétől. Csatakiáltások, őrjöngő sikoltás. Egy tűzben ragyogó ajtót látsz. Ez a kép szinte beleég a tudatodba. Hacsak ránézel a szíved kihagy egy ütemet. Valami borzasztó fog következni! TUDOD! Egy asszony keze átölel. Az arcán nincsenek vonások, nincs szeme, nincs orra, nincs szája, se füle. Csak a barna haja hull rád. Olyan kellemes, de ha az ajtóra nézel, iszonyat. Egy sötét árny közeleg. Hallod a lépteit. Úgy érezd a tűz átégette a csontjaid, sokkal inkább a fájdalom lángjai ezek, mint valódi tűz, de a lélek ragyogás mélyebb sebeket tud izzítani, mint bármilyen fizikai kín..

-Arew...Arew..- Hallod a mester hangját a távolban. Hűvös kezét a homlokodon, sápjai a mellkasodra lógnak. Fürkésző, kissé ijedt szemekkel néz rád. Mögötte Arren Kae mester nézett rád, de ő jobban megrettent. Zhar mester kezei nyugtató hullámokat sugároztak, és minden lélegzettel egyre jobban kitisztult a fájdalomtól a fejed. De vas és só illatát érezted. Orrodból egy vékony vércsepp indult meg, ám le nem cseppent, megszáradni készült az arcodon. Mindenki rád figyel. A gyakorló kardok bágyadtan zümmögnek az üres térben és most már csak te vagy nyugodt, mindenki más riadt és tanácstalan. Ha lehunyod a szemed a tűzben égő ajtó még mindig ott izzik és szinte az arcodon érzed a hevét. Most mondja neked valaki, hogy ez nem valóság. Nagyon is érezted, nagyon is megtörtént, és ezért nem félsz, ha valós küzdhetsz ellene. A gyerekek bátorságának nincs határa.
- Jól van... most már minden rendben. Hogy érezd magad?- kérdezte a tanító és egy lopott pillantást vetett Arren-re. Rosszat sejtő tekintetében szigor és komolyság tüskéi repültek láthatatlanul át Arrenhez, de hozzád türelmesen és kedvesen beszélt, igen visszafogottan és óvón.


A hozzászólást Kendra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 05, 2012 10:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - Kiképzőterepek   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 11:36 am

Már eléggé belemerültem a gyakorlásba, amikor megtörtént az eset. Sosem éreztem még ilyet. A testemet gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra hagytam el egy ilyen nem mindennapi esemény erejéig. Félelmetes élmény volt... pedig ez csak az eleje. Az, ami ezt követően történt, még jobban felborzolta a kedélyeket. Nem tudtam igazából, hogy mit gondoljak. Ez az egész... annyira kettős volt. Egyszerre volt ijesztő és megnyugtató... taszító és kellemes... riasztó és csalogató... undok és barátságtalan. Nem tudtam megítélni, hol vagyok akkor és most. Mint ha a lelkem valami ismeretlen területen rekedt volna pár másodpercig. Csak lebegtem a semmiben és néztem előre. Furcsa volt az a kellemes melegség, ami a nő miatt áthatott engem. Nem, ez nem olyan volt, mint az, amit a tűz adhat egy embernek. Ez valahogy... belülről áradt felém. Az óvó karok pedig igyekeztek távol tartani engem attól az ajtótól. Nem tudom, hogy voltam képes egyáltalán ránézni. Maga a látvány megőrjített volna, ha nincs velem a patrónusom, mely nem engedett a közelébe. Hálás is voltam számára... minden porcikámban éreztem, hogy akármi történik velem, nem akarok még csak a közelébe se menni... és mégis, úgy fájt valami... valami...

Utána minden hirtelen váltott vissza. A test újra magába zárta a lelkemet, éreztem, hogy fekszem a földön. A két mester figyelt engem... és mindenki más, aki itt volt a teremben. A lelkem szépen lassan lenyugodott ezután a felkorbácsolódás után... de az élményt valószínűleg nem fogom elfelejteni, míg élek. Soha.
- Igen... igen, jól vagyok - nyögtem.
Valamelyik élelmes mester már levette a fejemről a védősisakot. Lassan felültem, ahogy éreztem a folyadékot az orrom alatt. Letöröltem az ujjammal. Akkor láttam: vér. Még jó, hogy nem félek a vér látványától. Furcsán nyugodtnak éreztem magam még így is. Mint ha csak egy gyönyörű álomból ébredtem volna. Pedig a valóság az, hogy valószínűleg egy könyörtelen látomást éltem át erre a pár másodpercre. De élet nem állhat meg.
- Jó napot, Kea mester - köszöntem, bár hangom kissé erőtlen volt.
Lehetek akármilyen rosszul, vannak dolgok, amiket így is be kell tartani... mint az idősebbek tisztelete. Utána szépen lassan elvándorolt a tekintetem a két mesterről. A társaimra néztem... riadt tekintetek jöttek vissza felém a részükről. Egyszeriben szégyent éreztem a lelkemben, hogy ezt én váltottam ki belőlük.
- Minden rendben van - mondtam még mindig eléggé gyengés hangon, miközben szégyenkezve lehajtottam a fejem. - Ne haragudjatok - mondtam, mint ha csak szándékosan idéztem volna meg a látottakat.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 10:58 pm

Zhar mester furcán nézett a bocsánatkérésedre.
- Nincs miért bocsánatot kérned, nem tehetsz róla. - majd a többiekre nézett.
- Nem mondtam, hogy abbahagyhatjátok, irány gyakorolni. - de a mester szavai csak némi késéssel hatottak. Mindenki sokkal jobban szerette volna tudni veled mi van, ezért csak amolyan fél lélekkel lendítették meg a kardjaikat.
- Kea mester, megtenné, hogy elkíséri Arew-et a gyengélkedőre?- kérdezte Zhar, de igazából ebben nem volt semmi kérés. Parancs volt. Kea mester letérdelt a tanonc mellé és szó nélkül felsegítette, majd gyorsan és diszkréten kitámogatta a gyakorlóteremből. A kardod ami a földön hevert, a kezébe repül és a kezedbe nyomta.
- Ne okold magad, nem a te hibád. - majd szigorúan előre nézett. A mester jóságos arca, most szigorú és töretlen.
- Inkább az enyém.- ezt nem tudod mire vélni, de majd megöl a kíváncsiság.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - folyosók   Jedi Akadémia Icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 11:13 am

Nem szívesen hagytam ott a társaimat. Éreztem rajtuk, hogy aggódnak és még így is elkezdték a gyakorlatot. Újabb szégyent éreztem a kobakomon. Nem elég, hogy miattam megszakadt, de még akadályozza is az eset őket. Mondjuk ezen nincs mit csodálni. Egészen idáig együtt nevelkedtünk mi, a tanoncok. Egyértelmű, hogy odafigyelünk a társaikra. Ezért is láttam néhány aggódó arcot, mielőtt megint az arcukba húzzák a szemellenzős sisakot. Szerettem volna, ha látják, semmi ok az aggodalomra, hogy utána teljes erőbedobással gyakorolhassanak. De sajnos erre nem került sor. Még az esemény hatása alatt voltam, így Kea mesternek nem okozhatott gondot kiterelni engem a teremből.

Miközben kissé kótyagosan sétálgattam a mester mellett a folyosókon, Kea mester tesz egy eléggé furcsa megjegyzést. Fel is nézek rá a séta közben. Nem tudom mire vélni ezt a mondatot.
- Miért mond ilyet, Kea mester? - kérdezem őt gyermeki naivitással. - Én voltam olyan gyenge, hogy összeessek.
Akárhogy nézem, én vontam el mindenki figyelmét ezzel a kis ,,attrakcióval", ráadásul egy gyakorlat kellős közepén. Nem is beszélve arról, hogy fénykarddal gyakoroltunk. Egy meditációs gyakorlatnál talán ez bocsánatos bűn, na de egy krómgömb-gyakorlatnál...
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 7:31 pm

A mester szeme villámlott
- Azt hiszed, ez a te hibád?- nagyot szívott a levegőből és kimért indulattal befordult a folyosóra.
- Bolond vagy kölyök, ne tedd magad központtá az a sötét oldal ereje. Hogy lehetne ez a te hibád? Hány éves is vagy? Ha te hibáznál, az is a mi kudarcunk lenne érted? - mondta, és szavai nyomán lehiggadt, elpuhultak az arcán a ráncok.
- Amikor én téged kimentettelek, hacsak egy héttel korábban odaérek...- nem fejezte be, talán azért mert így is sokat mondott.
- Ne okold magad, megtiltom. - mondja, de most már mosolyog, de nem könnyeden, hanem szenvedésből, majd a távolba néz. A gyengélkedő ajtaját előtted kinyitja, kezei alatt könnyedén bemehetsz még lehajolnod sem kell.
- Mondok én neked valamit. Ha bárki, valaki is kérdőre vonna a tetteidért, vagy te valaha valakit bírálnál, gondolkozz el egy dolgon. Vajon elérheti valaki a békét úgy, hogy egyetlen lény is szenved még ebben a galaxisban? Te tudnál csendben nyugodt lelkiismerettel ülni, tudva más még küszködik? És vajon lehetséges az, hogy valaha lesz olyan idő, amikor mindenki boldog? Ugye ez lehetetlen... és neked még is a béke útját kell járnod, de vigyázz és ez a lényeg. Ha azt mondod valaha míg élsz, te elérted a békét, akkor süllyedtél a legmélyebbre. Így ítélj meg másokat is. És most elég az önsajnálatból ifjú padawanom, befelé. Ami rád hatott, a múlt árnyéka, nem az első, nem az utolsó, ezt el kell viselned, de helyretenni nekem kell.- mondta és utánad lépett.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - Folyosók   Jedi Akadémia Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 7:55 am

Pislogtam. Jobb szó nem volt arra, ahogyan Kea mester lereagálta az én tetteimet. Nagyon sok új információ ért engem rövid időn belül. Hiába ülök nap mint nap az Archívumban, tömöm a fejembe a dolgokat, ez nem ugyanaz volt. Más az írás és más az elmondott tapasztalat. Az olvasás az nagyon személytelen. De amikor magától a tapasztalótól halljuk vissza a saját elmondását, az az igazi megbecsülendő. Igaz, én legszívesebben összehúztam volna magamat minél kisebbre a következő percekben. De aztán ráeszméltem, hogy a félelem is a Sötét oldal kapuja, ezért bátran szembenéztem az elkövetkezendővel.

Nem tudtam igazából, hogyan reagálhatnék erre a sok dologra. Először jött egy kiadós fejmosás, na ekkor volt a legkínálkozóbb az a bizonyos fejmosás. Mondjuk igen, igazat kellett adnom neki. Először konfrontálódtam egy ilyen dologgal szemben, még szép, hogy védtelen voltam. Már éppen nyitottam volna a számat, hogy igazat adjak neki, amikor egy újabb információ belém forrasztotta a szót. Eddig is tudtam, hogy milyen körülmények közepette kerültem az Akadémiára... de azt senki se mondta el, hogy Kea mester volt a megmentőm. A nő igyekezett kicsit könnyedre venni a légkört, de nem igen sikerült neki. Láttam rajta, hogy nem őszinte a mosolya. Megálltunk a gyengélkedő ajtajában, de én nem mentem be. Illedelmesen megálltam vele szemben, míg velem beszélt, ahogy ezt megkívánta az etikett. Az pedig, amit mondott... olyan tapasztalatnak tűnt a számomra, amit nem most fogok megérteni. Nem a mostani szintemen. Jedi neveltetés ide vagy oda, a gyermeki logika még mindannyiunkban élt, tanoncokban. De nem felejtem el a mester szavait, mélyen megőrzöm a tudatomban.

Csendben álltam vele szemben, ahogy fontolgattam, hogy mit mondhatnék neki. Én, egy tökalsó tanonc. Igazából azt se tudtam, hogy mire reagálja. Hogy leszidott, mellyel együtt meg is vigasztalt... hogy elmondta, az életemet köszönhetem neki... hogy értékes tapasztalatokat osztott meg bennem, melyek valószínűleg segíteni fogják a fejlődésemet... vagy hogy az elmondása szerint úgy tűnik, innentől ő lesz az, aki tanítani fog engem. Végül a lehető leglogikusabb válasz jött tőlem.
- Köszönöm, mester - hajtottam fejet.
Nem volt veszélytelen művelet, mert még kótyagos voltam. De azért sikerült megállni, hogy ne bukjak előre. Lassan felegyenesedtem és valahogy úgy éreztem, korosodtam valamennyit ebben a pár percben. De jótékonyan, nem rossz értelemben. Cserébe pedig egyelőre csak ezt adhattam: a hálát, még ha nem is várja el. Utána csendben a nyitott ajtó felé fordultam és beléptem.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 11:16 pm

Kae mester nem mosolygott és csak mereven viszonozta a meghajlást, majd csak orrával bökött az egyik magas vizsgáló felé. Odabenn egy orvos droid sertepertélt. Az eszközeit rakosgatta szép sorrendbe és tisztító folyadékkal spriccelte le őket, ám mikor beléptetek, szenzorait azonnal feléd fordítja.
- Óh egy kis beteg. - mondta szintetikus gép hangján kedvesen. A gondos programozásnak köszönhetően, ez a robot igazán könnyen szót értett az intelligens létformákkal és majdnem minden humanoid testi működéseit jól ismerte.
- Vizsgáld meg doki, bár nem látszik komolynak, de még is, biztos ami biztos. - mondja a mestered.
- Hogyne, hogyne. Az orrvérzést nem lehet elviccelni.- mondja a gépezet és ügyes szervo csuklós végtagjaival közelebb araszolt, majd beállt az egyik vizsgálóasztal mellé, hogy megvárja míg felkászálódsz a neked mellkas magasságig érő asztalra.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - Orvosi szoba   Jedi Akadémia Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 11:29 pm

Vágtam egy furcsa grimaszt a droid megjegyzésére, de csak pár másodperc erejéig. Na igen, M65-T, vagy ahogy csak mi hívtuk a társaimmal, Medi, egy olyan droid volt, akire nem tudtunk egyszerűen haragudni. A programozásának köszönhetően kedves volt és segítőkész. Persze eléggé kellemetlen is lenne, ha a droid besérülne ránk és nem látná el a sérüléseinket. A tanonc időszaknak van egy olyan kellemetlen része, hogy szeretnek a gyakorlók lesérülni. Hiába, a gyermeki vehemencia is egy olyan dolog, amit ki kell ölni az emberből. Szóval csendben odamentem a vizsgálóasztalhoz, majd felmásztam rá. Igen, másztam, mert hozzám képest azért kicsit magas volt. Fenének vagyok ilyen kicsi... jah, 8 éves vagyok.

- Az igazsághoz hozzátartozik, Medi, hogy elvesztettem az eszméletemet gyakorlás közben, az orrvérzés csak utóhatás volt. Megköszönném, ha megnéznéd, minden rendben van-e velem - mosolyogtam a droidra.
Kicsit furcsa lehetett, hogy egy ilyen trauma után már tudok mosolyogni, de így volt. Akárhogy nézem, az, ami történt, már megtörtént, nekem pedig mennem kell előre. Igaz, fog okozni néhány álmatlan éjszakát, mire megfejtem, hogy mi is volt az a bizonyos dolog a látomásomban... és mi volt az a furcsa érzés, amely szinte elégetett. Mert meg akartam tudni. Semmi se történik ok nélkül, ezt már megtanultam az Akadémián, ha mást nem is. De most még itt voltam, nagyon is a valóságban, majd később meditálok rajta.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 11:59 pm

A droid feljebb emelte fejét és érzékei rád fókuszáltak. Közelebb gurult és egyik végtagja a karodra szorult kissé, egy másik a mellkasodra tapadt, kicsit várt.
- Nincs abnormitás, a vérnyomás kissé magas, de rendben van, láz nincs, a tüdőből nem hallok semmi gyanúsat. A reflexei kiemelkedők. Azért veszek egy mintát, hátha találok valamit benne. Egy kis szuri...- mondta és magadra hagyott egy picit, hogy előhozza a kis szúróeszközt. A mestered mellkasa előtt összefonta a kezét és amolyan türelmes fapofát vágott. Annyira látszott rajta, hogy szerinte ennek semmi értelme, de hát ez a protokoll, végig kell járni. Nemsokára visszatért Medi három aprócska vákuumfiolával és egy tűvel. Azonnal levert a víz. A bökdösést egyetlen kölyök se viseli könnyen. Szerencsére nem gyakran voltál beteg. Legutóbb egy éve, mikor voltak azok a véget nem érő esőzések. Elkapott az erdőben, s amire beértél már is kész a náthás voltál. De ettől eltekintve apróbb zúzódások csupán, azokat is jobbára magadnak okoztad az edzések során, vagy épp a környék felfedezése közben. Nem igazán vagy hozzászokva, hogy böködnek.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - Orvosi részleg   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 11:26 am

Monoton bólogattam. Nincs abnormitás... *bólintás*... kissé magas vérnyomás... *bólintás*... láz nincs... *bólintás* ... tüdő rendben... *bólintás* ... reflexek működnek... *bólintás* ... egy kis szuri... *bólintás*... mivan?! Reméltem, hogy csak rosszul hallok. Nem nagyon szeretem a tűket, de hát ki az, aki igen. Oké, szenvedélybetegek tegyék le a kezüket. Reméltem, hogy csak rosszul hallottam. De amikor Medi visszajött a fecskendővel meg az ampullákkal, kis híján leszédültem az ágyról. Na ne, ez most nagyon nem hiányzik. Ám aztán kigyulladt a fejemben a lámpa. Nem kéne az első adandó alkalommal beégnem a mester előtt. Ha egy kis bökdöséstől megijedek, akkor sokkal keményebb helyzetben mit fogok csinálni? Na szép, simán kiállnék harcolni, de beijedek egy kis orvosi nüansztól.

Vettem egy mély lélegzetet, ahogy önként elkezdtem szabaddá tenni a bal karomon a ruhát, hogy Medi hozzáférhessen a vénához. Mondjuk kissé suta volt a mozdulat. Jaaaj, ne mááár. Nem akarooom... kuss legyen Arew, muszáj és kész. Szorítsd össze a fogad és hamar túl leszel rajta. A végén még híre megy és megint rajtad fognak vigyorogni a többiek. Meetrától már így is megkaptam a magamét a legutóbb. Na mindegy. Lassan könyékig sikerült feltűrnöm a ruhát, majd hagytam, hogy Medi tegye, amit tenni kell. Igyekeztem nem félni, de a gyerekes félés ott csillogott a szememben. Nem tehetek róla, na. Kinövöm... remélem.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 7:46 pm

Talán rosszul láttad, de újdonsült mestered arcán mintha ravasz félmosoly jelent volna meg, majd oldalt és fel eltekint a plafonra. Kea mester úgy tűnik maga sincs jó barátsággal a tűkkel. Medi a kezedbe nyom egy stresszlabdát.
- Ezt szorítsd meg!- mondja. Végül nem bírod ki, nem tudod végignézni, és akaratlanul is az arcod grimaszba fordul, és várod és várod, hogy végre megcsinálja a droid a munkáját mikor megszólal.
- Már kész is, ezt szorítsd oda pár percig... ha szédülsz még ücsörögj pár percet, amúgy mehetsz. - zizegte az elektronikus hang, és a fém kezekben már ott is volt a három üvegcse. De vajon mikor szúrt meg? Jó kérdés.
- Na...ezen is túl estünk. - int neked Arren, teljesen ignorálva az orvos droid kérését, miszerint maradj nyugton még egy kicsit. A jedi mester pontosan tudja, hogy olyan szívós kölköknek, mint amilyenek ti vagytok, erre semmi szüksége. Kezével kinyitja neked az ajtót és megvárja, míg alatta kisomfordálsz. Odakinn visszafelé tart a gyakorlóterembe.
- Mit gondolsz, tudod folytatni Zhar mester mai leckéjét? Vagy inkább vegyek ki neked egy szabadnapot? Holnaptól úgy is én leszek az, aki kifáraszt, de én közel sem vagyok oly jóságos mint Zhar. -mosolyodik el a mester, ahogy előre néz és szemeiben kőkemény meggyőződés és vasakarat hideg fénye honol. Rossz előérzeted van ezzel kapcsolatban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - folyosók   Jedi Akadémia Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 10:04 am

Lehunytam a szemem, ahogy labda összeszorításra került. Nem mertem odanézni. Csak ültem és vártam. Vártam, hogy a droid nekem kezdjen. Vártam az éles, szúró fájdalomra, ami talán majd a karomat is levágja majd a helyéről, őrült kínok közepetette. Igyekeztem koncentrálni valami másra, hogy elvonjam a figyelmemet. Szép kék ég... Dantooine-i földek... az Akadémia irattára... kath vérebek... kath vérebek?! Ó te jó Erő, mik jutnak eszembe?! Ennyi erővel koncentrálhatnék egy sith holokronra is... na már megint. Aztán hirtelen Medi közli velem, hogy végeztünk. Én meg hitetlenkedve nézek a karomra, hogy jé, tényleg ott a folt. Gyermeki pírrel ég az arcom pár másodperc erejéig.
- Köszönöm, Medi.

Rászorítom a vattát a karomra, majd visszahúzom rá a ruhám ujját. Közben Kae mester félreismerhetetlen jelét adja szándékának. Igazat adok neki. Lemászok az ágyról, majd a mester jelenlétében elindulunk a folyosón. Semmi gondom sincs, ahogy képest, hogy megcsapoltak. Átlagosan sétáltam a folyosókon. Közben a mester nekem is szegezett egy kérdést. Felnéztem rá, a ,,magas" mesterre. Ajj, már megint ez a tökalsóság.
- Szeretnék visszamenni, mester - mondom neki bátran. - Szeretem befejezni, amit elkezdek.
Hiába, bár fiatal voltam és gyerek, volt felelősségérzetem. Ez pedig mindig a szorgalmas, néha már stréber szintjén menő gyakorlásra ösztökélt. Olykor kimerítő volt... oké, nem olykor, mindig. De tudtam, hogy csak ez lehet annak a kulcsa, hogy egyszer majd valami nagy ember legyen belőlem... magasságra is.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 2:11 am

Mikor visszatérsz az edzés helyére, azt tapasztalod, hogy minden úgy zajlik, mintha el sem mentél volna. Zhar mester lágy hangon igyekszik segíteni a tanulók munkáját. Ösztönösen megszaporítod a lépteidet. A többi tanítvány látványa, ahogy ők keményen dolgoznak, már is azt sugallja, hogy le vagy maradva.
- Eredj... irány gyakorolni.- mondja Kae mester a hátad mögött. Széles, ravasz mosollyal az arcán, kezét a háta mögött lazán tartja, ahogy egész eddig, de úgy érzed, valami nem stimmel, mintha elfelejtettél volna valamit. Zhar csak rád néz a lekkui felett, melyeket nyaka köré tekert, és látsz a szemében némi megnyugvást és kíváncsiságot. Kezével int is, hogy csatlakozz a többiekhez. A többi tanonc viszont észre sem vette a jelenléted, nyilván mert teljes figyelmükkel a gömb elleni hadakozás emészti fel.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Arew Beren - kiképzőterem   Jedi Akadémia Icon_minitimeCsüt. Márc. 22, 2012 6:52 am

Nem tudtam hova tenni a mester arckifejezését. Nem rémlett, hogy valami el lett volna felejtve. Illedelmesen meghajoltam felé, miközben a fal felé vettem az irányt. Úgy voltam vele, hogy majd ha fontos volt az a valami, amit elfelejthettem, akkor majd úgy is eszembe fog jutni. Szóval odasétáltam a fal mellé, majd leemeltem róla az egyik gazdátlan gyakorlósisakot. Felraktam a fejemre, utána pedig a szíjjal rárögzítettem a kobakomra. Mihelyst megvoltam, már mentem is Zhar mesterhez. Meghajoltam felé, majd jelezve, hogy készen állok a folytatásra, beálltam az egyik üres helyre, miközben az arcomba húztam a sisakomat.

Még halványan elmosolyodtam azon a várható meglepettségen, ami majd a többieken fog végbemenni, hogy hoppá, hirtelen meg honnan pottyantam ide, de aztán az arcvonásaim semlegessé váltak. Mély lélegzetet vettem, ahogyan száműztem minden egyes felesleges gondolatot a tudatomból. Tettem azt, amit anno a tréning elején is. Most minden más felesleges volt. Csak arra koncentráltam, hogy visszasüllyedjek az Erő kavalkádjába, hogy újra áthassa minden tagomat. Mondjuk ezzel most hülyeséget mondtam, mert mindig áthat, de részletkérdés. Szépen lassan magam elé emeltem a gyakorlókardot, majd megnyomtam az aktiválópengét. Ideje befejezni, amit elkezdtem.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 11:33 pm

Az edzést a további részében, csupán még a szokásosnál is sokkal kimerítőbbnek érezted, de újabb különös és megmagyarázhatatlan dolog nem történt veled. Viszont nem egészen tudtad magad átadni az erőnek, figyelmed egy kis része még mindig a látomáson zakatolt újra, meg újra és megint. Mikor vége lett alig vártad, hogy vére összerogyhass valahol, bárhol, csak egy puha és lehetőleg csendes sötét hely legyen. Pedig még világos van a bolygón, a többiek ekkor szoktak kimenni és randalírozni, hogy a még megmaradt felesleges energiájukat levezessék egy kis rohangálással, vagy egyéb mókás dologgal. De ami azt illeti te az edzés végére folyna vagy, mint egy hutt, alig vonszolod magad, és roppantul elnehezedettnek érzed minden porcikádat. Már volt ehhez az érzéshez szerencséd. Ilyen az, amikor nem a tested fárad ki, hanem az Erő fáraszt ki. De furcsa, mert azért még neked is bőven marad energiád játszani a többiekkel általában. Ez csak egyvalamit jelenthet az a pár pillanat, amíg a látomás tartott, nagy mértékben felemésztette a tartalékaid. Nem csak a tested nehéz, de még gondolkodni is. Melletted a srácok elrohannak, hívnak téged is, de arra is alig van erőd, hogy elutasítsd őket. Lehet, hogy legjobb lenne, csak ledőlni, és egy nagyot szindikálni.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Arew Beren

Arew Beren


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Dantooine

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Jedi Akadémia - folyosók   Jedi Akadémia Icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 9:30 am

Nem ez lesz az az edzés, amely valószínűleg a szívem csücskévé fog válni. Még tanonc szempontból is gyatrán ment a gyakorlás. Igazából az utolsó percekben már alig vártam, hogy vége legyen. Ez viszont eléggé nem volt rám jellemző. Szerettem kiélvezni az edzések minden kis mozzanatát, az utolsó másodpercig, míg le nem fújják a dolgot. De most... most inkább már vízszintesbe lettem volna a legszívesebben. Szóval fel is lélegeztem valamelyest, amikor elhangzott a befejezésre való felszólítás. A meghajlást követően kissé remegő kezekkel tettem vissza a gyakorlósisakot és a fénykardot a tartójára, majd elfordultam és elindultam a kijárat felé. Itt ért engem a többiek invitálás a rendhagyó délutáni energiakieresztésre. Szívesen velük mentem volna, de éreztem, hogy a testem egyre jobban lehúz engem. Örültem, ha sétálni tudok, nemhogy még lődörögni is. Szóval finoman utasítottam el őket. Ám az engem invitálók két tagján, Meetrán és Alekon láttam, hogy kissé aggódó tekintettel néznek felém. A kedvükért összeszedtem magam és megkíséreltem egy mosolyt. A vége az lett, hogy a lány nevetni kezdett. Valószínűleg nem lehetett valami rendhagyó a mosoly, amit kierőszakoltam magamból, de legalább a hangulatot feldobtam vele.

A többiek elszivárogtak lassan az akadémia udvara felé, ahogy kicsit megszédültem. Neki kellett támaszkodnom a falnak, hogy ne essek el. Vettem egy mély levegőt, ahogy a maradék akaraterőmre támaszkodva újra kiegyenesedjek. Pihennem kell, jól tudtam. Újabb mély levegővétel után meg is indultam a szállásokat rejtő folyosó irányába. Csendben sétálgattam, ahogy magam előtt már csak a jó puha ágyikót láttam, melyből ki sem fogok mászni a nap hátralevő részében. Úgy lebegett a szemem előtt ez, mint kiszáradt beduinnak egy oázis délibábja. Szóval csak mentem és mentem. Ám a fáradtság gonosz dolgot képes művelni az emberi testtel. Csúnyán el tudja tolni az időt, míg megérkezünk a várt helyre. Mint ha időlassítóba kerülnénk, csak vánszorgunk... és vánszorgunk... és vánszorgunk... de nem érkezünk meg. Így mentem hát a folyosókon.
,,Csak érjek oda... kitartás, csak pár méter" - biztattam magam, bízva az akaraterőmben, mely most az egyetlen mozgató erőként létezett a testemben.
Vissza az elejére Go down
Kendra
Admin
Kendra


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2012. Feb. 05.

Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 6:36 pm

Az ágyba bedőlve hangosan koppan a szemed ahogy lecsukódik. Aztán álom telepszik rád. Lassan hömpölyögve. Képek villannak hihetetlen gyorsasággal. Követhetetlen összevisszaság. Mint ahogy a víz a lukas szűrőn könnyedén átfolyik.

Vörös ajtó, fekete keret, vörös érzés, fekete emberek. Tűz recseg, szikra pattan, cellatár koppan, majd fejek a porban. Egy pillanatra sikítás, ózonszag. Fénykard illat, mint az igazság, kel a nap, szürke emberek, hamu, porsivatag. Vörös háromszög, fekete bolygó, vörös emberek, fekete szemek, vörös lobogó. Fehér madár repül, majd leesik, egy ismerős sehonnai hang.
- Megvédelek. - egyetlen szó.
- Megvédelek!- kiáltja emberek összefolyt hangján.

Az elméd nyitott ajtó, betódult rajta egy kisebb univerzum. Kipihented magad, de a nap magasan áll, és a tanításról nagyjából fél napot késtél. De mielőtt nagyobb pánikba esnél, asztalodon egy kis papiros. Mesteredtől pár sor.

- A parkba gyere, az öreg fához. Az álmok miatt ne aggódj.
Vissza az elejére Go down
https://starwarsforces.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Jedi Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jedi Akadémia   Jedi Akadémia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jedi Akadémia
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jedi kasztleírás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
star wars rpg  :: Köztársaság :: Dantooine-
Ugrás: