star wars rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

star wars rpg

the player is the first
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dreshdae dokkok

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damien Solen

Damien Solen


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Feb. 13.
Age : 40
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dreshdae dokkok Empty
TémanyitásTárgy: Dreshdae dokkok   Dreshdae dokkok Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 12:55 am

Kilépve hipertérből már máshogyan láttam mindent. Korriban a bolygó megjelent nekem és szinte már vonzott, hívott, hogy legyek már ott. Valahol még kínzott mesterem halála, de megfogadtam, hogy megölök mindenkit aki ártott neki, illetve tőrbe csalta. Lassú ereszkedésbe kezdtem és beléptem a légtérbe. A vörös bolygó gyönyörű volt, mindenkit elcsábított, aki erre jött. A vörös nap megvilágította a pilótafülkét, kézben én betápláltam az itteni város adatait aztán arra vettem az irányt. Egykori mesterem helyén ülve visszhangoztak a szavai a fülemben, ezt így tedd, azt ne úgy, nem gyakoroltál eleget, és még sorolhatnám. A hajót letettem a város kikötőjében és én nekiláttam öltözni. Sötét csizma, fekete ing, fekete tunika, aminek a belseje vörösen izzott mint az éj sötétje.

Fölcsatoltam a kardom, végigsétáltam a folyosón, aztán lesétáltam rámpán, lezártam a hajót, odasétáltam egy nagyon fiatal huszonéves sráchoz, és adtam neki egy kreditet.- Látod azt a hajót,-mutattam rá- ha valaki ólálkodna körülötte, vagy el akarná lopni, kérlek tépd ki a torkát helyettem is. Kösz.- Fordultam meg és indultam meg az egyik semleges irányban amerre gondoltam, hogy találok valami érdekeset...
Vissza az elejére Go down
Mandalore the Ultimate

Mandalore the Ultimate


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Mar. 05.

Dreshdae dokkok Empty
TémanyitásTárgy: Dreshdae dokkok - az űrkikötő környéke   Dreshdae dokkok Icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 9:25 am

//Damien Solen//

Eléggé veszélyes manőver volt egy amúgy teljesen ismeretlen suhanc kezébe adni. A fiatal Sith szerencséje az volt, hogy a dokkokba nem igen engednek az alkalmazottakon kívül más embereket, így a fiú is a szerelők overálját viseli. Először megszeppen a nem várt megbízástól, főleg a nem mindennapi tálalás végett, de aztán bőszen bólogat, ahogy elfogadja a pénzt. Ezen igazából nincs semmi meglepő. Korriban kietlen, halállal szennyezett világa kegyetlen. Az itt lakók szó szerint harcot folytatnak az életért. Így hát egy kis plusz kereset sosem árthat meg, főleg, ha ilyen hétköznapi feladatot bíznak az emberre. Már nem mint ha nyakakat tépkedni átlagos látvány lenne, de az mellékes.

A hivatalos ügyek intézése után Damien előtt feltárult a dokk ajtaja, mehetett dolgára. Az útja innentől kezdve egy fémmel borított folyosón folytatódott. Félreeső bolygó Korriban, de ennek ellenére jó sok élőlényt látott a folyosókon. A java csempész vagy más galaxis söpredéke, akiket valószínűleg a vakszerencse hozhatott erre a kopár bolygóra. Mielőtt viszont még belevethette magát az űrkalandorok sokaságába, az egyik beugró irányából egy hangot hallott:
- Pszt. Hé, haver...
Vissza az elejére Go down
Damien Solen

Damien Solen


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Feb. 13.
Age : 40
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dreshdae dokkok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dreshdae dokkok   Dreshdae dokkok Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 9:13 pm

Nem nagyon foglalkoztam az itt élő személyekkel, és az sem érdekelt, hogy ki mit keres vagy kutat itt. Szürke nép ez, nem alacsonyodom le az ilyesféléhez. Csempészek, kalózok, tolvajok, és a halál helye ez. Pont emiatt érkeztem ide, hogy az az energia és titok ami itt van, azt megkeressem és számomra megszerezzem. Nem tétováztam, megindultam a folyosón nem foglalkozva a sokasággal, de aztán valami..~figyelnek-vettem tudomásul.~ Most az egyszer meghagyom azt a nyomorult életed. -De nem fordultam meg, indultam volna amikor is abból az irányból egy ismeretlen hang szólt az irányomba. Szétnéztem az egyik beugró irányában állt valaki, és nagyon izgatottnak tűnt. Odasétáltam, mintha nem figyelnék, és figyelmetlen lennék, de nagyon is éber vagyok, csak hagyom az erő vezesse a kezem, így hagytam. Tudtam, ő soha nem hagy cserben.

Odaléptem.- Mit akarsz?- mondtam neki félvállról, közben végigmértem a személyt. Megálltam előtte, kihúztam magam, és elnyelt minket a sötétség. -Ha valami rosszban sántikálsz, akkor azt nagyon gyorsan felejtsd el. Mond el a mondókád, aztán ha nem érdekel, tűnj el, míg jó kedvem van...
Vissza az elejére Go down
Mandalore the Ultimate

Mandalore the Ultimate


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Mar. 05.

Dreshdae dokkok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dreshdae dokkok   Dreshdae dokkok Icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 7:48 am

//Damien Solen//

Az említett sarokban egy fekete kámzsás alak áll. Eléggé alacsony, de testes alak. A kámzsa alól kilóg a pikkelyes bőre. Talán rodai lehet, de nem lehet tudni. Mindenesetre nem igen ijed meg Damien megjegyzésétől, még el is mosolyodik.
- Ó, ne olyan hevesen barátom. Talán még jól is jársz. Szükségem lenne egy tökös legényre, ki el tudna nekem intézni egy szállítmányt. Te eléggé kemény fickónak tűnsz. Természetesen jól meg is fizetnélek érte, nem lenne okod panaszra.
A férfi ezt követően csendbe burkolózik. Damien érezheti, hogy figyelik őket. Akárki is lehet a fickó, biztosan nem egyedül dolgozik, az arctalan tömegben elvegyülve ott lehetnek a társai, akik figyelnek rá, hogy minden rendben menjen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dreshdae dokkok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dreshdae dokkok   Dreshdae dokkok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dreshdae dokkok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dreshdae Az Iszákos Oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
star wars rpg  :: Sith területek :: Korriban-
Ugrás: