star wars rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

star wars rpg

the player is the first
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Áttörés(?)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Anson Cardan

Anson Cardan


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Oct. 15.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 9:49 am

A kérdések egyértelművé teszik, hogy a vénség nem kémkedni küldte a lánykát. (Kivéve persze, ha viselkedése egy, a manipulatív készségek látványos hiányát mutató álca része, mely a zsoldos gyanakvását hivatott elaltatni. Vagy ha öntudatlanul, tudatbefolyásolás hatása alatt cselekedve gyűjt információkat, függetlenül a saját szándékaitól és személyiségétől.) Viszont az óvatosság sem ártott még meg senkinek.
Nem azért fizetnek, hogy kérdezősködjek a munkaadómról, gondolja a zsoldos, de ez a válasz, bár roppant professzionális, meglehetősen barátságtalanul hangzik, így elveti.
- Rövid munkaviszonyunk során nem sokat tudtam meg róla. Nagyra becsüli a privát terét - feleli pillanatnyi gondolkodás után diplomatikusan. - Erősen kétlem, hogy az efféle érzelmi kötődéseket nagyra értékelné. A személyiségéről... feltehetőleg megszállottja a hatalomnak, és értékeli annak látványos megnyilvánulásait, de az előbbit önmagáért akarja, nem az utóbbihoz vezető útnak tekinti. Ennek gyökere sejtésem szerint kisebbrendűségi érzésben és az ehhez kapcsolódó bizonyítási vágyban található; apja révén ugyanis bár jelentős anyagi és kapcsolati tőkéhez fér hozzá, ez gátolja a maga erejéből való boldogulásban is, ami a születésétől fogva belenevelt értékrend egyik sarokköve. Ja és valamiért gyanítom, hogy ha ezt hallaná, minimum kitépetné a nyelvemet, szóval szíveskedj erről az eszmecseréről hallgatni előtte.

Az utóbbi mondatot inkább a drámai hatás kedvéért teszi hozzá, meg hogy lássa, mennyi idő alatt és hogyan jutnak el szavai Zeron fülébe, semmint azért, mert valóban tart tőle, hogy ez megtörténhet.
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 11:34 am

Egyetlen kettő kellemes korty közötti hosszú szünetben láthatóan elgondolkodik a hallottakon. Az véletlenül sem jutna eszébe, hogy akaratlanul éppen elaltatja a férfi gyanakvását, akiről első jelentése szólni fog, inkább azon tűnődik még mindig, hogy korribani kiakadása után, vajon mennyire korrekt dolog a részéről pont vele kezdeményeznie beszélgetést.
Csak hát, amellett, hogy mostantól lakótársak, és muszáj valami legalább a felszínen normális viszonyt kialakítani, az is létérdeke, hogy találjon valami gyenge pontot a sithen, aki sokkal-sokkal erősebb nála, tehát szemtől szembe esélye sincs ellene, ha vissza akarja szerezni jogos tulajdonát..
Meg aztán, mérges Ansonra, vagy sem, akkor is jól esik végre olyasvalakivel beszélgetni, akit nem kell mesternek szólítania.
- Értem. Viszont, aki a célt akarja, az eszközt is akarja, - idéz fel egy régi mondást emlékezetéből, ami érzése szerint teljesen ráillik a twi’lekre.
- Fura amúgy. A Jedi Templomban is szerettek volna megszabadítani az érzelmeinktől. Ha nem is mondták ki ezt soha ilyen nyíltan, de tudom, hogy végig ez volt az igazi céljuk. Pedig az érzelmek tesznek emberi lénnyé…vagyis intelligens élőlénnyé..- sandít a lány felé, kellemetlen lenne ugyanis, ha pont ő rasszizmus gyanújába keveredne.
- Úgy értem, hogy senkik vagyunk, ha nem érzünk semmit, nem is élünk igazán, - mondja mély meggyőződéssel.
- Ha pedig az Erő tényleg az életből árad, éppen ezért nem is érthetjük meg igazán, ha megvetjük az érzelmeket és a kötelékeket, amelyeket szülnek..
- Viszont sosem volt szokásom árulkodni. Ráadásul sem érdekem, sem kedvem hozzá, szóval ezen a helyedben nem aggódnék, - teszi végül hozzá halálosan őszinte arccal, ami azért nem esik nehezére, mert mind a két mondat, ami utoljára elhagyja ajkait száz százalékos igazságtartalommal rendelkezik.

Vissza az elejére Go down
Anson Cardan

Anson Cardan


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Oct. 15.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 10:23 am

- Minden érzésnek és szenvedélynek megvan a maga helye és ideje - biccent Anson, majd méltóságteljes csöndbe burkolózik. A lány szavaiból süt az ignorancia és kamaszos dac a jedi rend tanításai iránt, de nem áll szándékában kijavítani. Egyelőre előnyösebbnek tűnik meghagyni hitében, elvégre a közös ellenségen kívül nem sok minden tartja itt.
Azt se látja tanácsosnak megemlíteni, hogy akik árulkodni szoktak, azok ritkán jelentik be előre ezirányú szándékaikat, de a gondolat mosolygásra készteti.
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 9:55 pm

Igyekszik komoly arcot vágni a zsoldos szavai közben, de ez alatt végig nevetését kell visszafojtania.
- Mindennek meg van a maga helyre és ideje, a drogoké pedig a főiskola, nem? – mondja és végül elneveti magát, tanúbizonyságot téve arról, hogy fura asszociációi mellett a humora is elég furcsa, amit minden bizonnyal leginkább csak saját maga ért.
- Ami engem illet én életem minden pillanatában érezni szeretnék valamit. Ha más nem, legalább a testemet saját magam körül, - mosolyog, mielőtt arcát elrejtené kicsikét bögréje mögé.
- Na én azt hiszem lassan elteszem magam holnapra…- mondja aztán, bár egyelőre láthatóan annyira nem siet lefeküdni aludni, talán, mert az elmúlt nap sokkal eseménydúsabb volt, mint bármelyik, amit edzéssel a Korribanon töltött.
- Tényleg hosszú nap volt, és amikor már azt hittem vége van, - tart kis hatásszünetet - megjelentél te..- pillant a lányra barátságos derűvel.
- Lanari vagyok amúgy, ha még nem mondtam volna. Kit tisztelhetünk benned?

Vissza az elejére Go down
Neela




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Mar. 04.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 2:46 am

*A bögréje mögül pislogva hallgatja végig a két alak beszélgetését. Nem szokott hozzá az ilyen magasröptű filozófiai szárnyalásokhoz. Akikkel szokott táraslogni, azok főleg műveletlen alvilágiak. Kész csoda, hogy eddig nem sikerült lehúzniuk a saját szintjükre őt is. Ennek ellenére azért mély csodálattal figyeli a bölcs zsoldost és a saját bevallása szerint exjedit. Nem sokat tud a jedikről, csak hogy fura ruhában fényes kardokkal védik a köztársaságot. Az átlag embernél is kevesebbet tud ezekről a szerzetekről úgy ahogy magáról az erőről is. Amint a lány felé fordul és neki szegezi a kérdését, kicsit meg is szeppen. Hirtelen nem is tudja, hogy mit is mondjon magáról. Nem akarja, hogy ezek az okos emberek lenézzék őt a nagyvilágról való tudatlansága miatt, de azért kinyökög valamit.*

- Hááát ... én Lola vagyok. A Zeltroson születtem, nőttem fel, aztán világcsavargó lettem ... szóval a kapitányt Zeronnak hívják ... sosem láttam ilyen gonosz twi'leket.

*Az tekintete elkomorul.*

- Biztos szörnyű gyerekkora lehetett, hogy ilyen kegyetlen lett.

*Érződik rajta, hogy ami a szívén, az a száján a maga kis együgyü módján.*

- Ti miért utaztok vele? Nem tűntök olyannak, mint ő.
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2013 11:11 am

Ha ő nem is szeppen meg, azért a lány nyílt kérdése láthatóan kicsit zavarba hozza. Igazából saját magának is meg kell már sokadszorra indokolnia, hogy miért lóg együtt sithekkel, amikor szerinte antiszociális és kegyetlen filozófiájukat képtelen magáévá tenni, annak ellenére is, hogy az önzőség és énközpontúság egyáltalán nem áll távol tőle. Jövővel kapcsolatos tervei is tele vannak halállal és vérrel, mégis legalább a maga módján másokat szeretne boldogítani és szebbé tenni a Galaxist, ami szerény véleménye szerint a sötét oldal igazi mestereire egyáltalán nem igaz.
Teljesen őszinte mindazonáltal nem lehet. Nem ismerheti be, hogy leginkább azért van itt, mert (egykori) mestere tulajdon fia után küldte kémkedni.
- Szükségem van a segítségére, - felel hát az igazság egy részével.
- Tőle olyan dolgokat is megtanulhatok az Erőről, amit egy jeditől soha. De a konkrét ok, amiért itt vagyok, hogy az ő apja, aki eddig tanított, ideküldött, hogy segítsek neki a dolgokban, amiket csinál, - fejezi be kicsit sután kurta magyarázatát, mert igazából maga sem tudja, hogy pontosan mi is lesz majd az, amit az ifjú sith oldalán tennie kell, noha illúziói nem nagyon vannak. Nyilván nem azért utazzák majd be együtt a Galaxist, hogy kiosszanak pár puszit és baráti vállveregetést.
- Na és te? – fordul a zsoldos felé.
- Feltételezem téged leginkább a pénz hajt, - mondja hangjában alig árnyalatnyi kötekedő éllel, reméli mindenesetre, hogy a nyulat kiugrasztja vele a bokorból, és többet csikarhat ki Ansonból egy semmitmondó válasznál.

Vissza az elejére Go down
Anson Cardan

Anson Cardan


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Oct. 15.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 9:19 am

- Valóban - ismeri el Anson bárminemű szégyenérzet nélkül. - Szép és jó dolog a spirituális kiteljesedés, de fotoszintetizálni az Erő sem tanít meg, és a napi betevő nincs ingyen.
Az egyéb előnyökről - misztikus titkok megismerése, kapcsolatépítés a sith társadalom krémjével, óvatosan megfogalmazott tanácsokkal segíteni a szociopata kitörések okozta károk minimalizálásában - nem is beszélve, gondolja magában.
Vissza az elejére Go down
Neela




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Mar. 04.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 1:44 pm

*Végighallgatja a válaszokat és eltöpreng pár pillanatra.*

- Csak ne legyetek olyan gonoszak, mint ő.

*Ezt teljesen komoly arccal mondja. Érződik, hogy szívből kívánja. Ezután felteszi a költői kérdést.*

- Annyit beszéltek róla, de igazából mi a franc az az erő?

*Ránéz mindkét újdonsült társára és őszinte kíváncsiság sugárzik az arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:56 am

Meglepi, hogy a zsoldos valóban szégyenérzet nélkül bólint rá szavaira, de azt azért neki is be kell látnia, hogy bármennyire is szeretne összehozni valami csattanós visszavágást, a férfi szavaiban van némi igazság.
Ami őt illeti: élete nagyobbik részét a Jedi Templom burkában töltötte, és a Korribanon sem volt soha szó arról, hogy mennyibe kerül az étel, ami az asztalukra kerül, vagy a ruha, ami testére feszül. Igaz az is ugyanakkor, hogy korábbi mestere oldalán a Galaxist járva látott sok mindent, de ez azért még is más, mint saját bőrén érezni a bérrabszolgák kiszolgáltatottságát a pénz urainak.
- Igazad van, - ismeri el. – Kell a pénz az élethez, de azért nem minden. Vannak dolgok, amiket még érte sem érdemes megtenni.
- Én sohasem csinálnék semmit csak a pénzért - teszi azért hozzá olyan magabiztossággal, mintha fénykardjával kezében beszélne, de aztán kicsivel később meglepetten vonja fel finoman ívelt szemöldökét a lány kérdésére. Létezik, hogy Lola ebben a Galaxisban él és sohasem hallott a jedikről és az Erőről? Hamar emlékezteti mindenesetre rá magát, hogy a galaxis nagy, a perem hatalmas. Ott, távol a Köztársaság viszonylagos rendezettségétől, közbiztonságától és a mindezzel együtt járó álszent áporodottságától, ami minden egyes tagjából árad, jedi nem nagyon jár, hogy a bajba jutottaknak segítséget nyújtson. Ezért aztán a lehető legiskolásabb választ adja az örök rejtélyről szóló kérdésre, ami csak eszébe jut.
- Az Erő a minden eleven által alkotott energiamező, ami körbevesz és áthat mindannyiunkat. Az életből árad és ő az, ami a galaxist összetartja..
- Néhányan képesek arra, hogy megtanulják használni ezt az energiát, és, aki jól csinálja az csodálatos képességek birtokába juthat a segítségével. Mozgathat tárgyakat a puszta akaratával, vagy üzenhet valakinek telepátiával.
- Példának okáért a hang, amit hallottál a fejedben korábban, ami próbált megnyugtatni miközben Zeron kilógatott az űrbe, az én hangom volt, - enged meg magának egy egyszerre kedves, és elégedett mosolyt végül.

Vissza az elejére Go down
Anson Cardan

Anson Cardan


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Oct. 15.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 10:08 am

- Röviden összefoglalva: egy hasznos eszköz a céljaid elérésére - villant fel egy széles, farkasszerű mosolyt Anson Lanari kimerítő magyarázatát hallva. - De korántsem az egyetlen, bármennyire is szeretnének elkötelezettebb kollégáim ennek ellenkezőjéről meggyőzni.
Feláll és nyújtózkodik.
- Későre jár. Mit szólnál, ha megmutatnám a kabinodat és elmennénk aludni?
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 1:47 pm

Káromkodik magában egy enyhét, mert megint csak hiába szeretne vitatkozni a zsoldos szavaival, el kell ismernie, ha belegondol, hogy igaza van. Az Erő tényleg egy eszköz arra, hogy az ember a céljait elérje. Pont azért nem jedi már, mert beteg lett attól, hogy erőhasználóként mások eszköze. A saját útját akarta járni hát és a saját céljaiért használni az erőt. Más kérdés, hogy ez eddig még nem igazán valósult meg, de most legalább úton van a szabadság felé, ami végül is a célja.
Illúziói pedig nincsenek. Ha nem tér vissza a sötét oldalról, mint bukott jedit a Rend levágja, mint holmi barveot, így őt csak az Erő, pontosabban az Erő tényleges és beható ismerete teheti szabaddá - ha olyan hatalomra tesz szert, hogy nem hogy háborgatni nem fogják közönséges jedik, hanem a neve hallatán még a csillagrendszerből is lelépnek majd, amit kegyedkedik éppen jelenlétének fényével kitüntetni..

- Anson jól mondja, - mondja ki hangosan is, mert szerinte így korrekt. Ne már csak akkor szólaljon meg, ha épp nem ért vele egyet..
- Ha ügyesen használod, az Erő tényleg jó eszköz a kezedben. Megvédhet például, - teszi hozzá, bár külseje láthatóan rácáfol erre most kicsit, hiszen az arkániai orvosi fülkéjét még csak nem rég hagyta el.
- Továbbá tényleg késő van..jóéjt nektek…örülük, hogy megismertelek, - villant egy barátságos mosolyt még egyszer a lányra, majd, amint ők felszedelőzködnek, ő is elindul a nyomukban, ha jól sejti ugyanis, szállásaik felé az útjuk egy irányba vezet majd.

Vissza az elejére Go down
Neela




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Mar. 04.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 4:33 am

*Meghallgatja mindkét társát ismét. Láthatóan nagyon tapasztaltak és világlátottak. Becsüli azokat, akik kiismerik magukat a világban. Áhítattal hallgatja a magyarázatokat és el is mosolyodik, hogy most a lány kivételesen egyetért a férfival. Érzi a feszültséget ami a hajón uralkodik. Az erőről való okítással inkább csak még kíváncsibbá tették. Felkel az asztaltól, elmossa a poharát, ne mondhassák, hogy nem rak rendet maga után, aztán bólint a többieknek és elindul velük. Végre megint normális ágyban aludhat. Közben azért csak nem tudja megállni kérdés nélkül.*

- Ez mind szép és jó, de hol lehet tanulni erről az erőről? Azt tudom, hogy a jedik csinálnak valami ilyesmit, de az nekem elég magasnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 8:42 pm

Amint a lány elmosogatott csendben ballag Anson és mellette szállásuk felé. Egészen addig, amíg meg nem szólal.
- Hát nem is egyszerű, - válaszol szavaira pár pillanatnyi tűnődés után.
- Sokan egy életen át tanulják használni az Erőt, akinek pedig nincs érzéke hozzá, bármennyit próbálkozhat vele, sosem fog tudni bánni vele. Az pedig minden bizonnyal az Erő szeszélye - bármi is legyen pontosan – hogy kit tüntet ki azzal, hogy használni tudja, és kit nem.
- Amúgy igen, a jedik többek között valóban azzal foglalkoznak, hogy erőhasználatot tanítanak. Ők az Erőt jóra használják, segítenek másokon.
Némi gondolkodás és szünet után folytatja csak, minit, aki habozik kicsit, hogy beszéljen-e tovább, jelen esetben pedig a látszat tökéletesen fedi a valóságot.
- Csakhogy a tanítványaikat sohasem kérdezik meg, hogy ők akarnak-e szigorú elveik és erkölcsi kódexük szerint leélni egy életet, - folytatja aztán azzal, ami szerinte a lényeg.
- Nem is tehetnék, hiszen a többségüket még gyerekként, akár csecsemőként veszik maguk közé, így engedélyt a kitanításukra csak a szüleiktől kérhetnek. Én is jedi voltam, velem is pontosan ezt csinálták. Már tizenhat is elmúlhattam, amikor először láttam a családomat, akik odaadtak nekik, - mondja és hangjában most nincs sem gyűlölet, sem szomorúság, sem harag. Egyszerűen hideg tényeket közöl, magában remélve, hogy egyszer majd máshogyan lesz.
- Ha használni akarnak is a Galaxisnak, mégis csak pont, hogy az egyén szabadságát és magát a szabad akaratot veszik semmibe, ez pedig szerintem nem bocsánatos bűn. Egy napon majd fizetni fognak ezért, - teszi hozzá végezetül saját véleményét, remélve, hogy nem sok ez így egyszerre a lánynak. Ami őt illeti határozottan azon kapja magát, hogy megkönnyebbül, hogy végre szavakba öntheti a benne forró és dühöngő gondolatokat, még akkor is, ha hallgatóságának egyik fele talán nem fogja érteni teljesen, másik pedig megérteni nem fogja.
- Én viszont itt leválok, - áll aztán meg szállása ajtaja előtt. Keze már a kapcsológombon, gondolatban pedig már az ágyban fekszik.
- Holnap találkozunk..

Vissza az elejére Go down
Anson Cardan

Anson Cardan


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Oct. 15.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:50 pm

- A Jedik... tökéletesek ahogy vannak - feleli Anson. - A Köztársaságnak szüksége van egy olyan hadba fogható erőre, ami a konvencionális hadseregekkel ellentétben nem teljesen védtelen az Erővel szemben. A teljesen ostoba és realitásoktól elrugaszkodott értékrendjük biztosítja, hogy valóban a Köztársaságot, és nem a saját vagy a politikai vezetőik érdekeit szolgálják. Ahhoz, hogy ez az erkölcsi alap a személyiség részévé váljon, kisgyerek koruktól kell beléjük verni. Ez jóval fontosabb szempont annál, hogy maga a kiképzés is évtizedeket vesz igénybe.
- Természetesen ostobák és szűk látókörű fanatikusok - teszi hozzá a teljesség kedvéért. - De erre van szükségünk. Nem állunk olyan fenyegetés alatt, ami megkívánná, hogy a Jediknek okosan kelljen harcolniuk. Addig nincs rá szükség, hogy túl okosak legyenek... az több problémát vetne fel, mint amennyit megoldana.
- Na mindegy - sóhajt végül. - Az ilyen problémák miatt főjön a Szenátorok feje. Nekem elég, ha a megélhetésem miatt nem kell aggódnom.
Vissza az elejére Go down
Lanari Flor

Lanari Flor


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Oct. 16.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 9:32 am

Fél lábbal szinte már a szobában, ami egy jó darabig minden bizonnyal majd otthonaként fog funkcionálni, de azért persze végighallgatja a férfi véleményét egykori „családjáról,” és ha már így van, nem nagyon tudja megállni, hogy ne öntse szavakba a nyomában benne felfortyanó gondolatokat. A téma amúgy is érzékenyen érinti, ez nyilvánvalóan nem is lehetne másképp.
Viszont Anson azzal, hogy véleménye a jedikről nagyjából fedi az övét, szerez nála most jó pár piros pontot, ami a Korribanon közöttük történtek után azért eléggé nagy dolog.
- Ebbe így eddig én még nem gondoltam bele, de ez végül is igaz, leginkább viszont a Köztársaságot minősíti, amit mondasz, - csóválja meg rosszállóan a fejét.
- Szabadság, egyenlőség, meg igazságosság, ezek a kedvenc szólamaik a szenátoroknak, közben pedig az egész rendszer egy olyan szervezet vállain nyugszik, ami miközben magasról tesz a szabadságra, gyerekekből nevel agyatlan fanatikusokat. Amit pedig a jedik békefenntartás ürügyén a Galaxisban tesznek, leginkább semmi más csak a Köztársaság elitjének és az ő érdekeinek a védelme, mindenki mástól.
- Egy hazugságra épülő, önmagának is ellentmondó rendszer viszont hosszú távon nem lehet életképes, - összegzi végül véleményét, majd szavait halk sóhajtással zárja, ami nem a Köztársaság szerinte elkerülhetetlen végzetének, hanem leginkább annak szól, hogy itt és most túl gyengének, jelentéktelennek, valamint a Coruscanttól még térben és időben is távolinak érzi magát ahhoz, hogy bármit is tehessen azért, hogy siettesse akár a Jedi Rend, akár az őt kebelén melengető Galaktikus Köztársaság pusztulását. Ez persze valószínűleg Lolának és Ansonnak nem egyértelmű, bár az általa eddig elmondottak alapján nem feltételez olyasmit, hogy társai azt feltételeznék róla, hogy akár csak egy könnycseppet is ejtene a nagy galaktikus államszörnyeteg összeomlása láttán..

Vissza az elejére Go down
Neela




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Mar. 04.

Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 6:36 am

* A lánynak ezek a gondolatok már túl mélyen szántóak. Nem mintha buta lenne, inkább csak egyszerűnek mondható. Az ő értékrendje nem annyira árnyalt, mint társaié. Sosem politizált és nem kergetett utópiákat. Az élet apró szépségei és örömei sokkal jobban lekötötték, mint a galaxis kusza világnézetei. Most is kicsit butuska arckifejezéssel figyeli a két embert, ahogy magasan szárnyalnak elvek és eszmék felhőtakarói között. Amint végeznek megvakarja a buksiját és Ansonra tekint. A lány elvileg már elbúcsúzott és Anson az aki elvileg szállást mutat neki. Jó fárasztó napja volt és nem az a fajta, aki fáradtan jól koncentrál.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Áttörés(?) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Áttörés(?)   Áttörés(?) - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Áttörés(?)
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
star wars rpg  :: Más világok :: Kincsvadászok :: Kaland-
Ugrás: